COWDRAY PARK POLO CLUB

Results

Tue 30 April 4:00PM
Tancredi Minerals (7.5) v Hickstead Vikings (7)
Wed 1 May 4:00PM
SafeRock (5) v FWP & Co (4)
Wed 1 May 5:00PM
Oswald Sporting (4) v Hoes Farm (4.5)
Thu 2 May 3:00PM
Cowdray Vikings (7) v Sumaya (4.5)
Thu 2 May 5:00PM
Maiz Dulce (9) v Ferne Park (7)
Fri 3 May 12:00PM
Blenheim (5) v DJ Cats (4)
Fri 3 May 3:00PM
Bamboleo (4) v Trinity Polo Stud (9)
Sat 4 May 3:00PM
Sumaya (6.5) v DJ Cats (5)
Sat 4 May 4:00PM
Hickstead (10) v The Crane (5.5)
Sun 5 May 12:00PM
Cowdray Vikings (7) v Blenheim (13)
Sun 5 May 1:00PM
The Crane (5) v Tancredi Minerals (7)
Sun 5 May 3:00PM
Bamboleo (6) v Maiz Dulce (8)
Mon 6 May 11:00AM
Oswald Sporting (8) v Hickstead Vikings (4)
Mon 6 May 12:00PM
Bamboleo (6) v Strategic Help for Heroes (3)
Mon 6 May 2:00PM
Tancredi Minerals (7.5) v FWP & Co (3)
Mon 6 May 3:00PM
SafeRock (6) v Hoes Farm (2)
Mon 6 May 5:00PM
Trinity Polo Stud (4) v Ferne Park (5)
Tue 7 May 11:00AM
Sumaya (5.5) v Blenheim (5)
Tue 7 May 12:00PM
Oswald Sporting (3.5) v FWP & Co (9)
Tue 7 May 2:00PM
SafeRock (3) v Hickstead Vikings (5)
Tue 7 May 3:00PM
Tancredi Minerals (4) v Hoes Farm (5)
Wed 8 May 2:00PM
Trinity Polo Stud (9) v Maiz Dulce (8)
Wed 8 May 3:00PM
Cowdray Vikings (4) v DJ Cats (6)
Wed 8 May 4:00PM
Bamboleo (4) v Ferne Park (6)
Thu 9 May 11:00AM
White Crane (10) v Ferne Park (11)
Thu 9 May 12:00PM
Bamboleo (7) v Trefoil (6)
Thu 9 May 4:00PM
Tancredi Minerals (5) v FWP & Co (2)
Thu 9 May 5:00PM
SafeRock (5) v Hoes Farm (3)
Fri 10 May 11:00AM
Maiz Dulce (8) v Blenheim (7)
Fri 10 May 12:00PM
Trinity Polo Stud (9) v Sumaya (4.5)
Fri 10 May 1:30PM
Ferne Park (6) v Cowdray Vikings (8)
Fri 10 May 2:30PM
Bamboleo (6) v DJ Cats (7)
Fri 10 May 4:30PM
Tancredi Minerals (13.5) v Farrington (3)
Fri 10 May 5:30PM
Stonehurst (8) v Hoes Farm (4.5)
Sat 11 May 11:00AM
Trefoil (8) v Maiz Dulce (2)
Sat 11 May 3:00PM
Tancredi Minerals (7.5) v SafeRock (5)
Sat 11 May 4:30PM
Oswald Sporting (4) v Hickstead Vikings (5)
Sun 12 May 11:00AM
Talandracas (9) v UAE (13)
Sun 12 May 1:00PM
Hickstead (8) v Farrington (3)
Sun 12 May 3:00PM
Maiz Dulce (5) v Trinity Polo Stud (6)
Sun 12 May 4:30PM
Cowdray Vikings (3) v DJ Cats (4)
Mon 13 May 11:00AM
Marques de Riscal (7) v La Magdeleine (11)
Mon 13 May 11:00AM
Maiz Dulce (8) v Lantic Bay Polo Team (7)
Mon 13 May 1:00PM
Confido (3) v Gallagher (6)
Mon 13 May 2:00PM
Ojo Caliente (8) v Limitless Delaney (9)
Tue 14 May 4:00PM
Strategic Help for Heroes (3) v Trefoil (5)
Tue 14 May 5:00PM
Bamboleo (4) v Maiz Dulce (6)
Wed 15 May 11:00AM
SafeRock (8) v Hoes Farm (5.5)
Wed 15 May 12:00PM
Performance Polo (4.5) v Silvertown Properties (5)
Wed 15 May 1:00PM
The Crane (7) v Farrington (4)
Wed 15 May 2:00PM
Play Polo (6) v Trinity Polo Stud/Rathplace (7)
Wed 15 May 3:00PM
Hickstead (4) v Tancredi Minerals (3.5)
Wed 15 May 4:00PM
Talandracas (5) v Ferne Park (10)
Wed 15 May 4:00PM
Strategic Help for Heroes (6) v Maiz Dulce (7)
Thu 16 May 11:00AM
Bel Polo Team (7) v Oriflamme (5)
Thu 16 May 12:00PM
Standing Rock Polo Team (6) v Gallagher (7)
Thu 16 May 5:00PM
SafeRock (0) v Stonehurst (0)
Fri 17 May 11:00AM
Trefoil (4) v Tancredi Minerals (2)
Fri 17 May 11:00AM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (6) v Four Quarters Black (9)
Fri 17 May 12:00PM
Bamboleo (4) v Hickstead (3)
Fri 17 May 2:00PM
La Irenita (8) v Amanara (7)
Fri 17 May 2:30PM
Strategic Help for Heroes (2) v The Crane (5)
Fri 17 May 4:00PM
Maiz Dulce (10) v Farrington (8)
Fri 17 May 5:00PM
La Hechicera (5) v La Berta (12)
Fri 17 May 5:30PM
White Crane Black (5) v Ferne Park (3)
Sat 18 May 11:00AM
Play Polo (6) v Standing Rock Polo Team (7)
Sat 18 May 12:00PM
Marques de Riscal (14) v White Crane (11)
Sat 18 May 12:00PM
DJ Cats (5) v Signet Polo Team (7)
Sat 18 May 2:00PM
Oriflamme (8) v Bamboleo (7)
Sat 18 May 3:00PM
UAE (10) v La Magdeleine (8)
Sat 18 May 3:00PM
Cowdray Vikings (3) v Ice Craft (4)
Sat 18 May 5:00PM
Stonehurst (9) v SafeRock (3)
Sun 19 May 11:00AM
Play Polo (6) v Confido (5)
Sun 19 May 12:30PM
La Hechicera (7) v Amanara (13)
Sun 19 May 3:00PM
Trefoil (7) v Bamboleo (4)
Sun 19 May 4:30PM
Maiz Dulce (4) v The Crane (1.5)
Mon 20 May 11:00AM
La Magdeleine (9) v White Crane (14)
Mon 20 May 11:00AM
Limitless Delaney (10) v Four Quarters Black (7)
Mon 20 May 11:00AM
DJ Cats (5) v Lantic Bay Polo Team (7)
Mon 20 May 12:00PM
Bamboleo (5) v Marques de Riscal (3)
Mon 20 May 1:30PM
White Crane Black (9) v Performance Polo (3.5)
Mon 20 May 3:00PM
UAE (13) v Ferne Park (12)
Mon 20 May 3:00PM
Trinity Polo Stud/Rathplace (4) v Confido (5)
Mon 20 May 5:00PM
Ferne Park (8) v Silvertown Properties (3)
Tue 21 May 11:00AM
La Berta (7) v Bel Polo Team (6)
Tue 21 May 11:00AM
Trefoil (4) v Bamboleo (5)
Tue 21 May 12:30PM
Salty Polo (6.5) v Yaguara (8)
Tue 21 May 5:00PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (12) v Las Brisas (7)
Tue 21 May 5:00PM
Tancredi Minerals (4.5) v Vendetta (6)
Wed 22 May 11:00AM
Bel Polo Team (6) v Bamboleo (4)
Wed 22 May 12:00PM
Standing Rock Polo Team (4) v Confido (5)
Wed 22 May 12:00PM
Amanara (8) v La Irenita (7.5)
Wed 22 May 2:00PM
White Crane Black (5) v Silvertown Properties (3)
Wed 22 May 4:00PM
Maiz Dulce (8) v DJ Cats (5)
Wed 22 May 5:00PM
Ojo Caliente (5) v Las Brisas (4)
Wed 22 May 5:00PM
Tancredi Minerals (4.5) v Maiz Dulce (5)
Thu 23 May 11:00AM
La Irenita (12) v Bel Polo Team (7)
Thu 23 May 11:00AM
White Crane Black (7) v Standing Rock (8)
Thu 23 May 1:00PM
Trinity Polo Stud/Rathplace (4) v Gallagher (6)
Thu 23 May 2:30PM
Ojo Caliente (9) v Limitless (7)
Thu 23 May 4:00PM
Hickstead (5) v Madams Farm (3)
Fri 24 May 11:00AM
Signet Polo Team (7) v Lantic Bay Polo Team (9)
Fri 24 May 12:00PM
Cowdray Vikings (3) v Salty Polo (6.5)
Fri 24 May 4:00PM
Ice Craft (6) v Yaguara (5)
Fri 24 May 5:00PM
Oriflamme (7) v Marques de Riscal (6)
Sat 25 May 11:00AM
Trinity Polo Stud/Rathplace (7) v Standing Rock Polo Team (6)
Sat 25 May 12:00PM
Limitless Delaney (5) v La Irenita (8)
Sat 25 May 1:30PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (6) v La Berta (8)
Sat 25 May 1:30PM
Strategic Help for Heroes (8) v Maiz Dulce (10)
Sat 25 May 3:00PM
Four Quarters Black (7) v Bel Polo Team (6)
Sat 25 May 4:30PM
Ojo Caliente (4) v Amanara (5)
Sun 26 May 11:00AM
Play Polo (6) v Gallagher (7)
Sun 26 May 11:00AM
Maiz Dulce (6) v Signet Polo Team (7)
Sun 26 May 12:00PM
Ferne Park (7) v Performance Polo (5.5)
Sun 26 May 12:00PM
Limitless (8) v Emlor (9)
Sun 26 May 2:00PM
Ice Craft (6) v Salty Polo (5.5)
Sun 26 May 3:00PM
Bel Polo Team (5) v Marques de Riscal (6)
Sun 26 May 4:00PM
Murus Sanctus (5) v Ojo Caliente (10)
Sun 26 May 5:00PM
Ausherra (6) v SafeRock (8)
Mon 27 May 11:00AM
Cowdray Vikings (6) v Yaguara (5)
Mon 27 May 11:00AM
Trefoil (12) v Madams Farm (5)
Mon 27 May 12:00PM
Four Quarters Black (10) v Amanara (5)
Mon 27 May 1:30PM
Strategic Help for Heroes (6) v Vendetta (5)
Mon 27 May 3:00PM
La Irenita (12) v La Berta (8)
Tue 28 May 11:00AM
White Crane Black (5) v La Irenita (8)
Tue 28 May 11:00AM
Murus Sanctus (5) v Limitless (9)
Tue 28 May 1:00PM
Valhalla (8) v Emlor (9)
Tue 28 May 3:00PM
Amanara (8) v Standing Rock (4)
Tue 28 May 4:30PM
Hickstead (6) v Bamboleo (4)
Wed 29 May 11:00AM
White Crane Black (6) v Oriflamme (4)
Wed 29 May 12:00PM
Gallagher (5) v Maiz Dulce (7)
Wed 29 May 1:00PM
Confido (9) v (2)
Wed 29 May 2:00PM
Ice Craft (6) v Ferne Park (4)
Wed 29 May 2:00PM
Salty Polo (7.5) v Silvertown Properties (5)
Wed 29 May 3:00PM
Lantic Bay Polo Team (6) v Bel Polo Team (4)
Wed 29 May 4:00PM
Signet Polo Team (3) v Trinity Polo Stud/Rathplace (5)
Wed 29 May 5:00PM
Yaguara (5) v Bamboleo (4)
Thu 30 May 11:00AM
Hickstead (5) v Strategic Help for Heroes (6)
Thu 30 May 12:00PM
Ojo Caliente (8) v Valhalla (9)
Thu 30 May 2:30PM
Trefoil (4) v Tancredi Minerals (8.5)
Thu 30 May 4:00PM
Bamboleo (3) v Maiz Dulce (4)
Thu 30 May 5:00PM
Madams Farm (6) v Vendetta (4)
Fri 31 May 11:00AM
White Crane Black (7) v Lantic Bay Polo Team (6)
Fri 31 May 12:00PM
Murus Sanctus (5) v Emlor (6)
Fri 31 May 1:30PM
Marques de Riscal (0) v Yaguara (0)
Fri 31 May 2:00PM
Salty Polo (3) v Trinity Polo Stud/Rathplace (7)
Fri 31 May 3:30PM
Maiz Dulce (6) v Ice Craft (5)
Fri 31 May 3:30PM
Emlor Black (7) v Four Quarters Black (8.5)
Sat 1 June 1:00PM
Valhalla (11) v Limitless (8)
Sat 1 June 3:00PM
Strategic Help for Heroes (6) v Maiz Dulce (5)
Sat 1 June 4:30PM
Tancredi Minerals (5.5) v Madams Farm (5)
Sun 2 June 12:00PM
UAE (12) v Talandracas (13)
Sun 2 June 3:00PM
White Crane Black (4) v Maiz Dulce (3)
Sun 2 June 4:30PM
Yaguara (6) v Trinity Polo Stud/Rathplace (8)
Mon 3 June 11:00AM
Amanara (7) v Four Quarters Black (6.5)
Mon 3 June 1:00PM
Emlor Black (7) v Standing Rock (8)
Mon 3 June 3:00PM
Murus Sanctus (4) v Valhalla (7)
Mon 3 June 4:00PM
DJ Cats (9) v La Berta (8)
Tue 4 June 11:00AM
La Berta (9) v Park Place Vaara/Westcroft Park (7.5)
Tue 4 June 2:30PM
Four Quarters Orange (6) v Madams Farm (4)
Tue 4 June 4:00PM
Bad Boys Polo Team (8) v Hickstead (4)
Wed 5 June 11:00AM
White Crane Black (8) v Four Quarters Black (9.5)
Wed 5 June 11:00AM
Talitha Polo Team (3) v DS Equine (4)
Wed 5 June 1:00PM
Emlor Black (7) v La Irenita (6)
Wed 5 June 4:00PM
Ojo Caliente (6) v Emlor (11)
Wed 5 June 5:00PM
Hoes Farm (4.5) v FWP & Co (6)
Thu 6 June 11:00AM
Farrington (4) v Four Quarters Orange (6)
Thu 6 June 12:30PM
Cowdray Vikings (10) v La Hechicera (9)
Thu 6 June 5:00PM
Strategic Help for Heroes (6) v Maiz Dulce (7)
Fri 7 June 10:30AM
Bel Polo Team (5) v Bamboleo (4.5)
Fri 7 June 11:00AM
Emlor (10) v Standing Rock (7)
Fri 7 June 12:00PM
Bad Boys Polo Team (4) v SafeRock (6)
Fri 7 June 12:30PM
Valhalla (9) v Amanara (7)
Fri 7 June 2:00PM
Ojo Caliente (7) v Emlor Black (5)
Fri 7 June 2:30PM
Sumaya (4.5) v Yaguara (7)
Fri 7 June 3:30PM
Four Quarters Black (5) v La Irenita (7)
Sat 8 June 10:30AM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (5) v La Hechicera (4)
Sat 8 June 11:00AM
Bel Polo Team (4) v Strategic Help for Heroes (5)
Sat 8 June 3:00PM
Tancredi Minerals (6) v DS Equine (7)
Sat 8 June 4:00PM
Hoes Farm (4) v Hickstead (8)
Sun 9 June 11:00AM
Talitha Polo Team (4) v The Usual Suspects (5)
Sun 9 June 12:30PM
Ojo Caliente (4) v La Irenita (6)
Sun 9 June 2:00PM
Sumaya (6.5) v Bangash (8)
Sun 9 June 3:00PM
Emlor (8) v Valhalla (7)
Sun 9 June 4:30PM
Bamboleo (3) v Maiz Dulce (5)
Mon 10 June 11:00AM
Cowdray Vikings (6) v Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (7)
Mon 10 June 1:00PM
DJ Cats (4) v Park Place Vaara/Westcroft Park (4.5)
Mon 10 June 4:00PM
Farrington (8) v Madams Farm (9)
Tue 11 June 12:00PM
Bangash (6) v Yaguara (7)
Tue 11 June 2:00PM
SafeRock (6) v FWP & Co (3)
Tue 11 June 5:00PM
Tancredi Minerals (7) v The Usual Suspects (3)
Wed 12 June 11:00AM
Bamboleo (1.5) v Strategic Help for Heroes (4)
Wed 12 June 12:00PM
The Usual Suspects (6) v DS Equine (5)
Wed 12 June 2:30PM
Todham Farm (7) v TLC Polo (5.5)
Wed 12 June 5:00PM
Bel Polo Team (5.5) v Maiz Dulce (7)
Wed 12 June 5:00PM
Talitha Polo Team (4) v Tancredi Minerals (6)
Thu 13 June 11:00AM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (4) v Four Quarters Orange (3)
Thu 13 June 12:30PM
Bangash (5) v La Berta (4)
Thu 13 June 2:00PM
Cowdray Vikings (6) v Madams Farm (5)
Thu 13 June 4:00PM
SafeRock (2) v Hickstead (3.5)
Thu 13 June 5:00PM
Bad Boys Polo Team (7) v FWP & Co (8)
Thu 13 June 5:00PM
Yaguara (6) v DJ Cats (8)
Fri 14 June 11:00AM
Strategic Help for Heroes (5) v Tancredi Minerals (5.5)
Fri 14 June 12:00PM
Maiz Dulce (6) v DS Equine (5)
Fri 14 June 2:00PM
Bamboleo (7) v The Usual Suspects (6)
Fri 14 June 4:30PM
Bel Polo Team (3.5) v Talitha Polo Team (5)
Sat 15 June 11:00AM
Cowdray Vikings (9) v Bangash (7)
Sat 15 June 1:00PM
Hoes Farm (2.5) v Bad Boys Polo Team (5)
Sat 15 June 3:00PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud (11) v DJ Cats (9)
Sat 15 June 4:30PM
Hickstead (7) v FWP & Co (4)
Sun 16 June 10:30AM
Maiz Dulce (2) v Tancredi Minerals (4.5)
Sun 16 June 12:00PM
Talitha Polo Team (6) v Bamboleo (3.5)
Tue 18 June 11:00AM
Trefoil (5) v Maiz Dulce (4)
Wed 19 June 11:00AM
Stonehurst (4) v TLC Polo (3)
Wed 19 June 5:00PM
Strategic Help for Heroes (4) v Hickstead (6)
Thu 20 June 11:00AM
Yaguara (6) v Cowdray Vikings (5)
Thu 20 June 5:00PM
Lantic Bay (6) v Tancredi Minerals (8.5)
Fri 21 June 10:15AM
Vendetta (4) v Hickstead (3)
Fri 21 June 12:00PM
Todham Farm (5) v Stonehurst (7)
Fri 21 June 5:00PM
Trefoil (8) v Bamboleo (3)
Sat 22 June 11:00AM
Vendetta (8) v Maiz Dulce (9.5)
Sat 22 June 12:00PM
CTConsulting (4) v SafeRock (7.5)
Sat 22 June 2:00PM
Lantic Bay (6) v DS Equine (6.5)
Sun 23 June 11:00AM
Strategic Help for Heroes (6) v Bamboleo (4)
Sun 23 June 12:00PM
DJ Cats (6) v Sumaya (4)
Sun 23 June 3:00PM
Stonehurst (8.5) v Todham Farm (4)
Tancredi Minerals v Hickstead Vikings
ResultTancredi Minerals(7.5) - (7) Hickstead Vikings
Tournament Jubilee Cup
DateTue 30 April 4:00PM
SafeRock v FWP & Co
ResultSafeRock(5) - (4) FWP & Co
Tournament Jubilee Cup
DateWed 1 May 4:00PM
Oswald Sporting v Hoes Farm
ResultOswald Sporting(4) - (4.5) Hoes Farm
Tournament Jubilee Cup
DateWed 1 May 5:00PM
Cowdray Vikings v Sumaya
ResultCowdray Vikings(7) - (4.5) Sumaya
Tournament Tyro Cup
DateThu 2 May 3:00PM
Maiz Dulce v Ferne Park
ResultMaiz Dulce(9) - (7) Ferne Park
Tournament Tyro Cup
DateThu 2 May 5:00PM
Blenheim v DJ Cats
ResultBlenheim(5) - (4) DJ Cats
Tournament Tyro Cup
DateFri 3 May 12:00PM
Bamboleo v Trinity Polo Stud
ResultBamboleo(4) - (9) Trinity Polo Stud
Tournament Tyro Cup
DateFri 3 May 3:00PM
Sumaya v DJ Cats
ResultSumaya(6.5) - (5) DJ Cats
Tournament Tyro Cup
DateSat 4 May 3:00PM
Hickstead v The Crane
ResultHickstead(10) - (5.5) The Crane
Tournament Barrett Cup
DateSat 4 May 4:00PM
Cowdray Vikings v Blenheim
ResultCowdray Vikings(7) - (13) Blenheim
Tournament Tyro Cup
DateSun 5 May 12:00PM
The Crane v Tancredi Minerals
ResultThe Crane(5) - (7) Tancredi Minerals
Tournament Barrett Cup
DateSun 5 May 1:00PM
Bamboleo v Maiz Dulce
ResultBamboleo(6) - (8) Maiz Dulce
Tournament Tyro Cup
DateSun 5 May 3:00PM
Oswald Sporting v Hickstead Vikings
ResultOswald Sporting(8) - (4) Hickstead Vikings
Tournament Jubilee Cup
DateMon 6 May 11:00AM
Bamboleo v Strategic Help for Heroes
ResultBamboleo(6) - (3) Strategic Help for Heroes
Tournament Barrett Cup
DateMon 6 May 12:00PM
Tancredi Minerals v FWP & Co
ResultTancredi Minerals(7.5) - (3) FWP & Co
Tournament Jubilee Cup
DateMon 6 May 2:00PM
SafeRock v Hoes Farm
ResultSafeRock(6) - (2) Hoes Farm
Tournament Jubilee Cup
DateMon 6 May 3:00PM
Trinity Polo Stud v Ferne Park
ResultTrinity Polo Stud(4) - (5) Ferne Park
Tournament Tyro Cup
DateMon 6 May 5:00PM
Sumaya v Blenheim
ResultSumaya(5.5) - (5) Blenheim
Tournament Tyro Cup
DateTue 7 May 11:00AM
Oswald Sporting v FWP & Co
ResultOswald Sporting(3.5) - (9) FWP & Co
Tournament Jubilee Cup
DateTue 7 May 12:00PM
SafeRock v Hickstead Vikings
ResultSafeRock(3) - (5) Hickstead Vikings
Tournament Jubilee Cup
DateTue 7 May 2:00PM
Tancredi Minerals v Hoes Farm
ResultTancredi Minerals(4) - (5) Hoes Farm
Tournament Jubilee Cup
DateTue 7 May 3:00PM
Trinity Polo Stud v Maiz Dulce
ResultTrinity Polo Stud(9) - (8) Maiz Dulce
Tournament Tyro Cup
DateWed 8 May 2:00PM
Cowdray Vikings v DJ Cats
ResultCowdray Vikings(4) - (6) DJ Cats
Tournament Tyro Cup
DateWed 8 May 3:00PM
Bamboleo v Ferne Park
ResultBamboleo(4) - (6) Ferne Park
Tournament Tyro Cup
DateWed 8 May 4:00PM
White Crane v Ferne Park
ResultWhite Crane(10) - (11) Ferne Park
Tournament Trippetts Challenge
DateThu 9 May 11:00AM
Bamboleo v Trefoil
ResultBamboleo(7) - (6) Trefoil
Tournament Barrett Cup
DateThu 9 May 12:00PM
Tancredi Minerals v FWP & Co
ResultTancredi Minerals(5) - (2) FWP & Co
Tournament Jubilee Cup
DateThu 9 May 4:00PM
SafeRock v Hoes Farm
ResultSafeRock(5) - (3) Hoes Farm
Tournament Jubilee Cup
DateThu 9 May 5:00PM
Maiz Dulce v Blenheim
ResultMaiz Dulce(8) - (7) Blenheim
Tournament Tyro Cup
DateFri 10 May 11:00AM
Trinity Polo Stud v Sumaya
ResultTrinity Polo Stud(9) - (4.5) Sumaya
Tournament Tyro Cup
DateFri 10 May 12:00PM
Ferne Park v Cowdray Vikings
ResultFerne Park(6) - (8) Cowdray Vikings
Tournament Tyro Cup
DateFri 10 May 1:30PM
Bamboleo v DJ Cats
ResultBamboleo(6) - (7) DJ Cats
Tournament Tyro Cup
DateFri 10 May 2:30PM
Tancredi Minerals v Farrington
ResultTancredi Minerals(13.5) - (3) Farrington
Tournament Barrett Cup
DateFri 10 May 4:30PM
Stonehurst v Hoes Farm
ResultStonehurst(8) - (4.5) Hoes Farm
DateFri 10 May 5:30PM
Trefoil v Maiz Dulce
ResultTrefoil(8) - (2) Maiz Dulce
Tournament Barrett Cup
DateSat 11 May 11:00AM
Tancredi Minerals v SafeRock
ResultTancredi Minerals(7.5) - (5) SafeRock
Tournament Jubilee Cup
DateSat 11 May 3:00PM
Oswald Sporting v Hickstead Vikings
ResultOswald Sporting(4) - (5) Hickstead Vikings
Tournament Jubilee Cup
DateSat 11 May 4:30PM
Talandracas v UAE
ResultTalandracas(9) - (13) UAE
Tournament Trippetts Challenge
DateSun 12 May 11:00AM
Hickstead v Farrington
ResultHickstead(8) - (3) Farrington
Tournament Barrett Cup
DateSun 12 May 1:00PM
Maiz Dulce v Trinity Polo Stud
ResultMaiz Dulce(5) - (6) Trinity Polo Stud
Tournament Tyro Cup
DateSun 12 May 3:00PM
Cowdray Vikings v DJ Cats
ResultCowdray Vikings(3) - (4) DJ Cats
Tournament Tyro Cup
DateSun 12 May 4:30PM
Marques de Riscal v La Magdeleine
ResultMarques de Riscal(7) - (11) La Magdeleine
Tournament Trippetts Challenge
DateMon 13 May 11:00AM
Maiz Dulce v Lantic Bay Polo Team
ResultMaiz Dulce(8) - (7) Lantic Bay Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateMon 13 May 11:00AM
Confido v Gallagher
ResultConfido(3) - (6) Gallagher
Tournament Dollar Cup
DateMon 13 May 1:00PM
Ojo Caliente v Limitless Delaney
ResultOjo Caliente(8) - (9) Limitless Delaney
Tournament Cicero Cup
DateMon 13 May 2:00PM
Strategic Help for Heroes v Trefoil
ResultStrategic Help for Heroes(3) - (5) Trefoil
Tournament Barrett Cup
DateTue 14 May 4:00PM
Bamboleo v Maiz Dulce
ResultBamboleo(4) - (6) Maiz Dulce
Tournament Barrett Cup
DateTue 14 May 5:00PM
SafeRock v Hoes Farm
ResultSafeRock(8) - (5.5) Hoes Farm
DateWed 15 May 11:00AM
Performance Polo v Silvertown Properties
ResultPerformance Polo(4.5) - (5) Silvertown Properties
Tournament Dollar Cup
DateWed 15 May 12:00PM
The Crane v Farrington
ResultThe Crane(7) - (4) Farrington
Tournament Barrett Cup
DateWed 15 May 1:00PM
Play Polo v Trinity Polo Stud/Rathplace
ResultPlay Polo(6) - (7) Trinity Polo Stud/Rathplace
Tournament Dollar Cup
DateWed 15 May 2:00PM
Hickstead v Tancredi Minerals
ResultHickstead(4) - (3.5) Tancredi Minerals
Tournament Barrett Cup
DateWed 15 May 3:00PM
Talandracas v Ferne Park
ResultTalandracas(5) - (10) Ferne Park
Tournament Trippetts Challenge
DateWed 15 May 4:00PM
Strategic Help for Heroes v Maiz Dulce
ResultStrategic Help for Heroes(6) - (7) Maiz Dulce
Tournament Barrett Cup
DateWed 15 May 4:00PM
Bel Polo Team v Oriflamme
ResultBel Polo Team(7) - (5) Oriflamme
Tournament Dollar Cup
DateThu 16 May 11:00AM
Standing Rock Polo Team v Gallagher
ResultStanding Rock Polo Team(6) - (7) Gallagher
Tournament Dollar Cup
DateThu 16 May 12:00PM
SafeRock v Stonehurst
ResultSafeRock(0) - (0) Stonehurst
DateThu 16 May 5:00PM
Trefoil v Tancredi Minerals
ResultTrefoil(4) - (2) Tancredi Minerals
Tournament Barrett Cup
DateFri 17 May 11:00AM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v Four Quarters Black
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(6) - (9) Four Quarters Black
Tournament Cicero Cup
DateFri 17 May 11:00AM
Bamboleo v Hickstead
ResultBamboleo(4) - (3) Hickstead
Tournament Barrett Cup
DateFri 17 May 12:00PM
La Irenita v Amanara
ResultLa Irenita(8) - (7) Amanara
Tournament Cicero Cup
DateFri 17 May 2:00PM
Strategic Help for Heroes v The Crane
ResultStrategic Help for Heroes(2) - (5) The Crane
Tournament Barrett Cup
DateFri 17 May 2:30PM
Maiz Dulce v Farrington
ResultMaiz Dulce(10) - (8) Farrington
Tournament Barrett Cup
DateFri 17 May 4:00PM
La Hechicera v La Berta
ResultLa Hechicera(5) - (12) La Berta
Tournament Cicero Cup
DateFri 17 May 5:00PM
White Crane Black v Ferne Park
ResultWhite Crane Black(5) - (3) Ferne Park
Tournament Dollar Cup
DateFri 17 May 5:30PM
Play Polo v Standing Rock Polo Team
ResultPlay Polo(6) - (7) Standing Rock Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateSat 18 May 11:00AM
Marques de Riscal v White Crane
ResultMarques de Riscal(14) - (11) White Crane
Tournament Trippetts Challenge
DateSat 18 May 12:00PM
DJ Cats v Signet Polo Team
ResultDJ Cats(5) - (7) Signet Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateSat 18 May 12:00PM
Oriflamme v Bamboleo
ResultOriflamme(8) - (7) Bamboleo
Tournament Dollar Cup
DateSat 18 May 2:00PM
UAE v La Magdeleine
ResultUAE(10) - (8) La Magdeleine
Tournament Trippetts Challenge
DateSat 18 May 3:00PM
Cowdray Vikings v Ice Craft
ResultCowdray Vikings(3) - (4) Ice Craft
Tournament Dollar Cup
DateSat 18 May 3:00PM
Stonehurst v SafeRock
ResultStonehurst(9) - (3) SafeRock
DateSat 18 May 5:00PM
Play Polo v Confido
ResultPlay Polo(6) - (5) Confido
Tournament Dollar Cup
DateSun 19 May 11:00AM
La Hechicera v Amanara
ResultLa Hechicera(7) - (13) Amanara
Tournament Cicero Cup
DateSun 19 May 12:30PM
Trefoil v Bamboleo
ResultTrefoil(7) - (4) Bamboleo
Tournament Barrett Cup
DateSun 19 May 3:00PM
Maiz Dulce v The Crane
ResultMaiz Dulce(4) - (1.5) The Crane
Tournament Barrett Cup
DateSun 19 May 4:30PM
La Magdeleine v White Crane
ResultLa Magdeleine(9) - (14) White Crane
Tournament Trippetts Challenge
DateMon 20 May 11:00AM
Limitless Delaney v Four Quarters Black
ResultLimitless Delaney(10) - (7) Four Quarters Black
Tournament Cicero Cup
DateMon 20 May 11:00AM
DJ Cats v Lantic Bay Polo Team
ResultDJ Cats(5) - (7) Lantic Bay Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateMon 20 May 11:00AM
Bamboleo v Marques de Riscal
ResultBamboleo(5) - (3) Marques de Riscal
Tournament Dollar Cup
DateMon 20 May 12:00PM
White Crane Black v Performance Polo
ResultWhite Crane Black(9) - (3.5) Performance Polo
Tournament Dollar Cup
DateMon 20 May 1:30PM
UAE v Ferne Park
ResultUAE(13) - (12) Ferne Park
Tournament Trippetts Challenge
DateMon 20 May 3:00PM
Trinity Polo Stud/Rathplace v Confido
ResultTrinity Polo Stud/Rathplace(4) - (5) Confido
Tournament Dollar Cup
DateMon 20 May 3:00PM
Ferne Park v Silvertown Properties
ResultFerne Park(8) - (3) Silvertown Properties
Tournament Dollar Cup
DateMon 20 May 5:00PM
La Berta v Bel Polo Team
ResultLa Berta(7) - (6) Bel Polo Team
Tournament Cicero Cup
DateTue 21 May 11:00AM
Trefoil v Bamboleo
ResultTrefoil(4) - (5) Bamboleo
Tournament Easebourne Cup
DateTue 21 May 11:00AM
Salty Polo v Yaguara
ResultSalty Polo(6.5) - (8) Yaguara
Tournament Dollar Cup
DateTue 21 May 12:30PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v Las Brisas
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(12) - (7) Las Brisas
Tournament Cicero Cup
DateTue 21 May 5:00PM
Tancredi Minerals v Vendetta
ResultTancredi Minerals(4.5) - (6) Vendetta
Tournament Easebourne Cup
DateTue 21 May 5:00PM
Bel Polo Team v Bamboleo
ResultBel Polo Team(6) - (4) Bamboleo
Tournament Dollar Cup
DateWed 22 May 11:00AM
Standing Rock Polo Team v Confido
ResultStanding Rock Polo Team(4) - (5) Confido
Tournament Dollar Cup
DateWed 22 May 12:00PM
Amanara v La Irenita
ResultAmanara(8) - (7.5) La Irenita
DateWed 22 May 12:00PM
White Crane Black v Silvertown Properties
ResultWhite Crane Black(5) - (3) Silvertown Properties
Tournament Dollar Cup
DateWed 22 May 2:00PM
Maiz Dulce v DJ Cats
ResultMaiz Dulce(8) - (5) DJ Cats
Tournament Dollar Cup
DateWed 22 May 4:00PM
Ojo Caliente v Las Brisas
ResultOjo Caliente(5) - (4) Las Brisas
Tournament Cicero Cup
DateWed 22 May 5:00PM
Tancredi Minerals v Maiz Dulce
ResultTancredi Minerals(4.5) - (5) Maiz Dulce
Tournament Easebourne Cup
DateWed 22 May 5:00PM
La Irenita v Bel Polo Team
ResultLa Irenita(12) - (7) Bel Polo Team
Tournament Cicero Cup
DateThu 23 May 11:00AM
White Crane Black v Standing Rock
ResultWhite Crane Black(7) - (8) Standing Rock
DateThu 23 May 11:00AM
Trinity Polo Stud/Rathplace v Gallagher
ResultTrinity Polo Stud/Rathplace(4) - (6) Gallagher
Tournament Dollar Cup
DateThu 23 May 1:00PM
Ojo Caliente v Limitless
ResultOjo Caliente(9) - (7) Limitless
DateThu 23 May 2:30PM
Hickstead v Madams Farm
ResultHickstead(5) - (3) Madams Farm
Tournament Easebourne Cup
DateThu 23 May 4:00PM
Signet Polo Team v Lantic Bay Polo Team
ResultSignet Polo Team(7) - (9) Lantic Bay Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateFri 24 May 11:00AM
Cowdray Vikings v Salty Polo
ResultCowdray Vikings(3) - (6.5) Salty Polo
Tournament Dollar Cup
DateFri 24 May 12:00PM
Ice Craft v Yaguara
ResultIce Craft(6) - (5) Yaguara
Tournament Dollar Cup
DateFri 24 May 4:00PM
Oriflamme v Marques de Riscal
ResultOriflamme(7) - (6) Marques de Riscal
Tournament Dollar Cup
DateFri 24 May 5:00PM
Trinity Polo Stud/Rathplace v Standing Rock Polo Team
ResultTrinity Polo Stud/Rathplace(7) - (6) Standing Rock Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateSat 25 May 11:00AM
Limitless Delaney v La Irenita
ResultLimitless Delaney(5) - (8) La Irenita
Tournament Cicero Cup
DateSat 25 May 12:00PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v La Berta
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(6) - (8) La Berta
Tournament Cicero Cup
DateSat 25 May 1:30PM
Strategic Help for Heroes v Maiz Dulce
ResultStrategic Help for Heroes(8) - (10) Maiz Dulce
Tournament Easebourne Cup
DateSat 25 May 1:30PM
Four Quarters Black v Bel Polo Team
ResultFour Quarters Black(7) - (6) Bel Polo Team
Tournament Cicero Cup
DateSat 25 May 3:00PM
Ojo Caliente v Amanara
ResultOjo Caliente(4) - (5) Amanara
Tournament Cicero Cup
DateSat 25 May 4:30PM
Play Polo v Gallagher
ResultPlay Polo(6) - (7) Gallagher
Tournament Dollar Cup
DateSun 26 May 11:00AM
Maiz Dulce v Signet Polo Team
ResultMaiz Dulce(6) - (7) Signet Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateSun 26 May 11:00AM
Ferne Park v Performance Polo
ResultFerne Park(7) - (5.5) Performance Polo
Tournament Dollar Cup
DateSun 26 May 12:00PM
Limitless v Emlor
ResultLimitless(8) - (9) Emlor
DateSun 26 May 12:00PM
Ice Craft v Salty Polo
ResultIce Craft(6) - (5.5) Salty Polo
Tournament Dollar Cup
DateSun 26 May 2:00PM
Bel Polo Team v Marques de Riscal
ResultBel Polo Team(5) - (6) Marques de Riscal
Tournament Dollar Cup
DateSun 26 May 3:00PM
Murus Sanctus v Ojo Caliente
ResultMurus Sanctus(5) - (10) Ojo Caliente
DateSun 26 May 4:00PM
Ausherra v SafeRock
ResultAusherra(6) - (8) SafeRock
Tournament Tillington Trophy
DateSun 26 May 5:00PM
Cowdray Vikings v Yaguara
ResultCowdray Vikings(6) - (5) Yaguara
Tournament Dollar Cup
DateMon 27 May 11:00AM
Trefoil v Madams Farm
ResultTrefoil(12) - (5) Madams Farm
Tournament Easebourne Cup
DateMon 27 May 11:00AM
Four Quarters Black v Amanara
ResultFour Quarters Black(10) - (5) Amanara
Tournament Cicero Cup
DateMon 27 May 12:00PM
Strategic Help for Heroes v Vendetta
ResultStrategic Help for Heroes(6) - (5) Vendetta
Tournament Easebourne Cup
DateMon 27 May 1:30PM
La Irenita v La Berta
ResultLa Irenita(12) - (8) La Berta
Tournament Cicero Cup
DateMon 27 May 3:00PM
White Crane Black v La Irenita
ResultWhite Crane Black(5) - (8) La Irenita
DateTue 28 May 11:00AM
Murus Sanctus v Limitless
ResultMurus Sanctus(5) - (9) Limitless
DateTue 28 May 11:00AM
Valhalla v Emlor
ResultValhalla(8) - (9) Emlor
DateTue 28 May 1:00PM
Amanara v Standing Rock
ResultAmanara(8) - (4) Standing Rock
DateTue 28 May 3:00PM
Hickstead v Bamboleo
ResultHickstead(6) - (4) Bamboleo
Tournament Easebourne Cup
DateTue 28 May 4:30PM
White Crane Black v Oriflamme
ResultWhite Crane Black(6) - (4) Oriflamme
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 11:00AM
Gallagher v Maiz Dulce
ResultGallagher(5) - (7) Maiz Dulce
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 12:00PM
Confido v
ResultConfido(9) - (2)
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 1:00PM
Ice Craft v Ferne Park
ResultIce Craft(6) - (4) Ferne Park
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 2:00PM
Salty Polo v Silvertown Properties
ResultSalty Polo(7.5) - (5) Silvertown Properties
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 2:00PM
Lantic Bay Polo Team v Bel Polo Team
ResultLantic Bay Polo Team(6) - (4) Bel Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 3:00PM
Signet Polo Team v Trinity Polo Stud/Rathplace
ResultSignet Polo Team(3) - (5) Trinity Polo Stud/Rathplace
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 4:00PM
Yaguara v Bamboleo
ResultYaguara(5) - (4) Bamboleo
Tournament Dollar Cup
DateWed 29 May 5:00PM
Hickstead v Strategic Help for Heroes
ResultHickstead(5) - (6) Strategic Help for Heroes
Tournament Easebourne Cup
DateThu 30 May 11:00AM
Ojo Caliente v Valhalla
ResultOjo Caliente(8) - (9) Valhalla
DateThu 30 May 12:00PM
Trefoil v Tancredi Minerals
ResultTrefoil(4) - (8.5) Tancredi Minerals
Tournament Easebourne Cup
DateThu 30 May 2:30PM
Bamboleo v Maiz Dulce
ResultBamboleo(3) - (4) Maiz Dulce
Tournament Easebourne Cup
DateThu 30 May 4:00PM
Madams Farm v Vendetta
ResultMadams Farm(6) - (4) Vendetta
Tournament Easebourne Cup
DateThu 30 May 5:00PM
White Crane Black v Lantic Bay Polo Team
ResultWhite Crane Black(7) - (6) Lantic Bay Polo Team
Tournament Dollar Cup
DateFri 31 May 11:00AM
Murus Sanctus v Emlor
ResultMurus Sanctus(5) - (6) Emlor
DateFri 31 May 12:00PM
Marques de Riscal v Yaguara
ResultMarques de Riscal(0) - (0) Yaguara
Tournament Dollar Cup
DateFri 31 May 1:30PM
Salty Polo v Trinity Polo Stud/Rathplace
ResultSalty Polo(3) - (7) Trinity Polo Stud/Rathplace
Tournament Dollar Cup
DateFri 31 May 2:00PM
Maiz Dulce v Ice Craft
ResultMaiz Dulce(6) - (5) Ice Craft
Tournament Dollar Cup
DateFri 31 May 3:30PM
Emlor Black v Four Quarters Black
ResultEmlor Black(7) - (8.5) Four Quarters Black
DateFri 31 May 3:30PM
Valhalla v Limitless
ResultValhalla(11) - (8) Limitless
DateSat 1 June 1:00PM
Strategic Help for Heroes v Maiz Dulce
ResultStrategic Help for Heroes(6) - (5) Maiz Dulce
Tournament Easebourne Cup
DateSat 1 June 3:00PM
Tancredi Minerals v Madams Farm
ResultTancredi Minerals(5.5) - (5) Madams Farm
Tournament Easebourne Cup
DateSat 1 June 4:30PM
UAE v Talandracas
ResultUAE(12) - (13) Talandracas
DateSun 2 June 12:00PM
White Crane Black v Maiz Dulce
ResultWhite Crane Black(4) - (3) Maiz Dulce
Tournament Dollar Cup
DateSun 2 June 3:00PM
Yaguara v Trinity Polo Stud/Rathplace
ResultYaguara(6) - (8) Trinity Polo Stud/Rathplace
Tournament Dollar Cup
DateSun 2 June 4:30PM
Amanara v Four Quarters Black
ResultAmanara(7) - (6.5) Four Quarters Black
DateMon 3 June 11:00AM
Emlor Black v Standing Rock
ResultEmlor Black(7) - (8) Standing Rock
DateMon 3 June 1:00PM
Murus Sanctus v Valhalla
ResultMurus Sanctus(4) - (7) Valhalla
DateMon 3 June 3:00PM
DJ Cats v La Berta
ResultDJ Cats(9) - (8) La Berta
Tournament Bryan Bethell Cup
DateMon 3 June 4:00PM
La Berta v Park Place Vaara/Westcroft Park
ResultLa Berta(9) - (7.5) Park Place Vaara/Westcroft Park
Tournament Bryan Bethell Cup
DateTue 4 June 11:00AM
Four Quarters Orange v Madams Farm
ResultFour Quarters Orange(6) - (4) Madams Farm
Tournament Bryan Bethell Cup
DateTue 4 June 2:30PM
Bad Boys Polo Team v Hickstead
ResultBad Boys Polo Team(8) - (4) Hickstead
Tournament Jersey Lilies Cup
DateTue 4 June 4:00PM
White Crane Black v Four Quarters Black
ResultWhite Crane Black(8) - (9.5) Four Quarters Black
DateWed 5 June 11:00AM
Talitha Polo Team v DS Equine
ResultTalitha Polo Team(3) - (4) DS Equine
Tournament Amer Randhawa Cup
DateWed 5 June 11:00AM
Emlor Black v La Irenita
ResultEmlor Black(7) - (6) La Irenita
DateWed 5 June 1:00PM
Ojo Caliente v Emlor
ResultOjo Caliente(6) - (11) Emlor
DateWed 5 June 4:00PM
Hoes Farm v FWP & Co
ResultHoes Farm(4.5) - (6) FWP & Co
Tournament Jersey Lilies Cup
DateWed 5 June 5:00PM
Farrington v Four Quarters Orange
ResultFarrington(4) - (6) Four Quarters Orange
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 6 June 11:00AM
Cowdray Vikings v La Hechicera
ResultCowdray Vikings(10) - (9) La Hechicera
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 6 June 12:30PM
Strategic Help for Heroes v Maiz Dulce
ResultStrategic Help for Heroes(6) - (7) Maiz Dulce
Tournament Amer Randhawa Cup
DateThu 6 June 5:00PM
Bel Polo Team v Bamboleo
ResultBel Polo Team(5) - (4.5) Bamboleo
Tournament Amer Randhawa Cup
DateFri 7 June 10:30AM
Emlor v Standing Rock
ResultEmlor(10) - (7) Standing Rock
DateFri 7 June 11:00AM
Bad Boys Polo Team v SafeRock
ResultBad Boys Polo Team(4) - (6) SafeRock
Tournament Jersey Lilies Cup
DateFri 7 June 12:00PM
Valhalla v Amanara
ResultValhalla(9) - (7) Amanara
DateFri 7 June 12:30PM
Ojo Caliente v Emlor Black
ResultOjo Caliente(7) - (5) Emlor Black
DateFri 7 June 2:00PM
Sumaya v Yaguara
ResultSumaya(4.5) - (7) Yaguara
Tournament Bryan Bethell Cup
DateFri 7 June 2:30PM
Four Quarters Black v La Irenita
ResultFour Quarters Black(5) - (7) La Irenita
DateFri 7 June 3:30PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v La Hechicera
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(5) - (4) La Hechicera
Tournament Bryan Bethell Cup
DateSat 8 June 10:30AM
Bel Polo Team v Strategic Help for Heroes
ResultBel Polo Team(4) - (5) Strategic Help for Heroes
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSat 8 June 11:00AM
Tancredi Minerals v DS Equine
ResultTancredi Minerals(6) - (7) DS Equine
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSat 8 June 3:00PM
Hoes Farm v Hickstead
ResultHoes Farm(4) - (8) Hickstead
Tournament Jersey Lilies Cup
DateSat 8 June 4:00PM
Talitha Polo Team v The Usual Suspects
ResultTalitha Polo Team(4) - (5) The Usual Suspects
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSun 9 June 11:00AM
Ojo Caliente v La Irenita
ResultOjo Caliente(4) - (6) La Irenita
DateSun 9 June 12:30PM
Sumaya v Bangash
ResultSumaya(6.5) - (8) Bangash
Tournament Bryan Bethell Cup
DateSun 9 June 2:00PM
Emlor v Valhalla
ResultEmlor(8) - (7) Valhalla
DateSun 9 June 3:00PM
Bamboleo v Maiz Dulce
ResultBamboleo(3) - (5) Maiz Dulce
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSun 9 June 4:30PM
Cowdray Vikings v Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud
ResultCowdray Vikings(6) - (7) Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud
Tournament Bryan Bethell Cup
DateMon 10 June 11:00AM
DJ Cats v Park Place Vaara/Westcroft Park
ResultDJ Cats(4) - (4.5) Park Place Vaara/Westcroft Park
Tournament Bryan Bethell Cup
DateMon 10 June 1:00PM
Farrington v Madams Farm
ResultFarrington(8) - (9) Madams Farm
Tournament Bryan Bethell Cup
DateMon 10 June 4:00PM
Bangash v Yaguara
ResultBangash(6) - (7) Yaguara
Tournament Bryan Bethell Cup
DateTue 11 June 12:00PM
SafeRock v FWP & Co
ResultSafeRock(6) - (3) FWP & Co
Tournament Jersey Lilies Cup
DateTue 11 June 2:00PM
Tancredi Minerals v The Usual Suspects
ResultTancredi Minerals(7) - (3) The Usual Suspects
Tournament Amer Randhawa Cup
DateTue 11 June 5:00PM
Bamboleo v Strategic Help for Heroes
ResultBamboleo(1.5) - (4) Strategic Help for Heroes
Tournament Amer Randhawa Cup
DateWed 12 June 11:00AM
The Usual Suspects v DS Equine
ResultThe Usual Suspects(6) - (5) DS Equine
Tournament Amer Randhawa Cup
DateWed 12 June 12:00PM
Todham Farm v TLC Polo
ResultTodham Farm(7) - (5.5) TLC Polo
Tournament June 4 Goal Cup
DateWed 12 June 2:30PM
Bel Polo Team v Maiz Dulce
ResultBel Polo Team(5.5) - (7) Maiz Dulce
Tournament Amer Randhawa Cup
DateWed 12 June 5:00PM
Talitha Polo Team v Tancredi Minerals
ResultTalitha Polo Team(4) - (6) Tancredi Minerals
Tournament Amer Randhawa Cup
DateWed 12 June 5:00PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v Four Quarters Orange
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(4) - (3) Four Quarters Orange
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 13 June 11:00AM
Bangash v La Berta
ResultBangash(5) - (4) La Berta
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 13 June 12:30PM
Cowdray Vikings v Madams Farm
ResultCowdray Vikings(6) - (5) Madams Farm
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 13 June 2:00PM
SafeRock v Hickstead
ResultSafeRock(2) - (3.5) Hickstead
Tournament Jersey Lilies Cup
DateThu 13 June 4:00PM
Bad Boys Polo Team v FWP & Co
ResultBad Boys Polo Team(7) - (8) FWP & Co
Tournament Jersey Lilies Cup
DateThu 13 June 5:00PM
Yaguara v DJ Cats
ResultYaguara(6) - (8) DJ Cats
Tournament Bryan Bethell Cup
DateThu 13 June 5:00PM
Strategic Help for Heroes v Tancredi Minerals
ResultStrategic Help for Heroes(5) - (5.5) Tancredi Minerals
Tournament Amer Randhawa Cup
DateFri 14 June 11:00AM
Maiz Dulce v DS Equine
ResultMaiz Dulce(6) - (5) DS Equine
Tournament Amer Randhawa Cup
DateFri 14 June 12:00PM
Bamboleo v The Usual Suspects
ResultBamboleo(7) - (6) The Usual Suspects
Tournament Amer Randhawa Cup
DateFri 14 June 2:00PM
Bel Polo Team v Talitha Polo Team
ResultBel Polo Team(3.5) - (5) Talitha Polo Team
Tournament Amer Randhawa Cup
DateFri 14 June 4:30PM
Cowdray Vikings v Bangash
ResultCowdray Vikings(9) - (7) Bangash
Tournament Bryan Bethell Cup
DateSat 15 June 11:00AM
Hoes Farm v Bad Boys Polo Team
ResultHoes Farm(2.5) - (5) Bad Boys Polo Team
Tournament Jersey Lilies Cup
DateSat 15 June 1:00PM
Jolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud v DJ Cats
ResultJolly Roger King of Polo/Trinity Polo Stud(11) - (9) DJ Cats
Tournament Bryan Bethell Cup
DateSat 15 June 3:00PM
Hickstead v FWP & Co
ResultHickstead(7) - (4) FWP & Co
Tournament Jersey Lilies Cup
DateSat 15 June 4:30PM
Maiz Dulce v Tancredi Minerals
ResultMaiz Dulce(2) - (4.5) Tancredi Minerals
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSun 16 June 10:30AM
Talitha Polo Team v Bamboleo
ResultTalitha Polo Team(6) - (3.5) Bamboleo
Tournament Amer Randhawa Cup
DateSun 16 June 12:00PM
Trefoil v Maiz Dulce
ResultTrefoil(5) - (4) Maiz Dulce
Tournament Benson Cup
DateTue 18 June 11:00AM
Stonehurst v TLC Polo
ResultStonehurst(4) - (3) TLC Polo
Tournament June 4 Goal Cup
DateWed 19 June 11:00AM
Strategic Help for Heroes v Hickstead
ResultStrategic Help for Heroes(4) - (6) Hickstead
Tournament Benson Cup
DateWed 19 June 5:00PM
Yaguara v Cowdray Vikings
ResultYaguara(6) - (5) Cowdray Vikings
Tournament Texaco Trophy
DateThu 20 June 11:00AM
Lantic Bay v Tancredi Minerals
ResultLantic Bay(6) - (8.5) Tancredi Minerals
Tournament Texaco Trophy
DateThu 20 June 5:00PM
Vendetta v Hickstead
ResultVendetta(4) - (3) Hickstead
Tournament Benson Cup
DateFri 21 June 10:15AM
Todham Farm v Stonehurst
ResultTodham Farm(5) - (7) Stonehurst
Tournament June 4 Goal Cup
DateFri 21 June 12:00PM
Trefoil v Bamboleo
ResultTrefoil(8) - (3) Bamboleo
Tournament Benson Cup
DateFri 21 June 5:00PM
Vendetta v Maiz Dulce
ResultVendetta(8) - (9.5) Maiz Dulce
Tournament Benson Cup
DateSat 22 June 11:00AM
CTConsulting v SafeRock
ResultCTConsulting(4) - (7.5) SafeRock
Tournament Heyshott Cup
DateSat 22 June 12:00PM
Lantic Bay v DS Equine
ResultLantic Bay(6) - (6.5) DS Equine
Tournament Texaco Trophy
DateSat 22 June 2:00PM
Strategic Help for Heroes v Bamboleo
ResultStrategic Help for Heroes(6) - (4) Bamboleo
Tournament Benson Cup
DateSun 23 June 11:00AM
DJ Cats v Sumaya
ResultDJ Cats(6) - (4) Sumaya
Tournament Texaco Trophy
DateSun 23 June 12:00PM
Stonehurst v Todham Farm
ResultStonehurst(8.5) - (4) Todham Farm
Tournament June 4 Goal Cup
DateSun 23 June 3:00PM