Home

×

Error message

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in require_once() (line 3161 of /home/tikklr/cowdraypolo.co.uk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (line 127 of /home/tikklr/cowdraypolo.co.uk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Notice: Array to string conversion in _target_string_search() (line 281 of /home/tikklr/cowdraypolo.co.uk/sites/all/modules/ffc/ffc.module).

Upcoming Fixtures

  • Today/Tomorrow
  • Published Schedules
  • Latest Results
Sun 28 Aug 12:00PM
Maiz Dulce v Gardenvale
PSI Trophy
Brooks
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Matthew Pitts
2
2
Ollie Cork
1
3
Glenn Sherriff
5
4
Lottie Lamacraft
0
 
Total HCap:
8
Gardenvale
 
Name
HCap
1
Shane Finemore
-1
2
Jack Kiely
2
3
Nick Clague
2
4
Ed Hitchman
5
 
Total HCap:
8
Sun 28 Aug 1:30PM
Madams Farm A v Madams Farm B
Academy Match
A5
+
Madams Farm A
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Madams Farm B
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Sun 28 Aug 3:00PM
Avenue32.com v Los Hamblinos
September 4 Goal Park House Cup
Brooks
+
Avenue32.com
 
Name
HCap
1
Maya Staubach Benteler
-1
2
John Kent
2
3
Glen Armstrong
3
4
Christian Staubach
0
 
Total HCap:
4
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Harry Muddle
2
3
Niall Donnelly
4
4
Jo Stuart
-1
 
Total HCap:
4
Mon 29 Aug 1:00PM
Cowdray Polo Club v Ham Polo Club
Cowdray Polo Club v Ham Polo Club
A2
+
Cowdray Polo Club
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Ham Polo Club
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 3:00PM
v
West Sussex Cup
A1
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 4:00PM
v
West Sussex Cup
A1
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 4:00PM
Los Hamblinos v Red Tigers
September 4 Goal Park House Cup
A2
+
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Harry Muddle
2
3
Niall Donnelly
4
4
Jo Stuart
-1
 
Total HCap:
4
Red Tigers
 
Name
HCap
1
Lucy Bowman
0
2
Zul Junus
0
3
Sarah Wiseman
2
4
Daniel Acosta
2
 
Total HCap:
4
Mon 29 Aug 1:00PM
Cowdray Polo Club
 v 
Ham Polo Club
+
  Name HCap
1 TBA (0) 0
2 TBA (0) 0
3 TBA (0) 0
4 TBA (0) 0
  Name HCap
1 TBA (0) 0
2 TBA (0) 0
3 TBA (0) 0
4 TBA (0) 0
Mon 29 Aug 1:00PM
Teams :
Cowdray Polo Club
 v 
Ham Polo Club
+
Cowdray Polo Club
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Ham Polo Club
 
Name
HCap
1
TBA (0)
0
2
TBA (0)
0
3
TBA (0)
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 3:00PM
Win Match 1 v Win Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Mon 29 Aug 3:00PM
Teams : Win Match 1 v Win Match 2
Tournament: West Sussex Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 4:00PM
Win Match 3 v Win Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Mon 29 Aug 4:00PM
Teams : Win Match 3 v Win Match 4
Tournament: West Sussex Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 29 Aug 4:00PM
Los Hamblinos
 v 
Red Tigers
+
  Name HCap
1 Daniel Batchelor -1
2 Harry Muddle 2
3 Niall Donnelly 4
4 Jo Stuart -1
  Name HCap
1 Lucy Bowman 0
2 Zul Junus 0
3 Sarah Wiseman 2
4 Daniel Acosta 2
Mon 29 Aug 4:00PM
Teams :
Los Hamblinos
 v 
Red Tigers
+
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Harry Muddle
2
3
Niall Donnelly
4
4
Jo Stuart
-1
 
Total HCap:
4
Red Tigers
 
Name
HCap
1
Lucy Bowman
0
2
Zul Junus
0
3
Sarah Wiseman
2
4
Daniel Acosta
2
 
Total HCap:
4
Tue 30 Aug 12:30PM
Ice Craft
 v 
Saracens
+
  Name HCap
1 Emma MacRae -1
2 Rosendo Torreguitar 0
3 Byron Watson 2
4 Alan Kent 2
  Name HCap
1 Matt Green-Armytage 0
2 Harry Revell 1
3 Lucho Aguirre 3
4 Jason Parker 0
Tue 30 Aug 12:30PM
Teams :
Ice Craft
 v 
Saracens
+
Ice Craft
 
Name
HCap
1
Emma MacRae
-1
2
Rosendo Torreguitar
0
3
Byron Watson
2
4
Alan Kent
2
 
Total HCap:
3
Saracens
 
Name
HCap
1
Matt Green-Armytage
0
2
Harry Revell
1
3
Lucho Aguirre
3
4
Jason Parker
0
 
Total HCap:
4
Tue 30 Aug 1:30PM
Las Estrellas
 v 
Emsworth Polo Grounds
+
  Name HCap
1 Ray Fine -1
2 James Harper 6
3 Nick Pepper 4
4 Wilf Fine -1
  Name HCap
1 Jamie Scott 0
2 TBA (0) 0
3 Charlie Scott 2
4 Tom Morley 6
Tue 30 Aug 1:30PM
Teams :
Las Estrellas
 v 
Emsworth Polo Grounds
Tournament: PSI Trophy
+
Las Estrellas
 
Name
HCap
1
Ray Fine
-1
2
James Harper
6
3
Nick Pepper
4
4
Wilf Fine
-1
 
Total HCap:
8
Emsworth Polo Grounds
 
Name
HCap
1
Jamie Scott
0
2
TBA (0)
0
3
Charlie Scott
2
4
Tom Morley
6
 
Total HCap:
8
Tue 30 Aug 3:00PM
Maiz Dulce
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Matthew Pitts 2
2 Ollie Cork 1
3 Glenn Sherriff 5
4 Lottie Lamacraft 0
  Name HCap
1 David Turner 0
2 Harry Hickmet 1
3 Jake Daniels 3
4 Niall Donnelly 4
Tue 30 Aug 3:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
DJ Cats
Tournament: PSI Trophy
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Matthew Pitts
2
2
Ollie Cork
1
3
Glenn Sherriff
5
4
Lottie Lamacraft
0
 
Total HCap:
8
DJ Cats
 
Name
HCap
1
David Turner
0
2
Harry Hickmet
1
3
Jake Daniels
3
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
8
Tue 30 Aug 5:00PM
Alcedo
 v 
GCN
+
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Terence Lent 1
3 Jack Berner 2
4 Nick Clague 2
  Name HCap
1 Charles Taylor 0
2 Robbie Denman 0
3 Guy Higginson 3
4 William Brasher 1
Tue 30 Aug 5:00PM
Teams :
Alcedo
 v 
GCN
+
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Terence Lent
1
3
Jack Berner
2
4
Nick Clague
2
 
Total HCap:
4
GCN
 
Name
HCap
1
Charles Taylor
0
2
Robbie Denman
0
3
Guy Higginson
3
4
William Brasher
1
 
Total HCap:
4
Wed 31 Aug 12:00PM
Sea Breeze
 v 
Dubliner
+
  Name HCap
1 Wilf Fine -1
2 Will Harper -1
3 Nick Pepper 4
4 Charles Seavill 2
  Name HCap
1 Charlie Scott 2
2 Jack Taylor 2
3 Jamie Scott 0
4 TBA (0) 0
Wed 31 Aug 12:00PM
Teams :
Sea Breeze
 v 
Dubliner
+
Sea Breeze
 
Name
HCap
1
Wilf Fine
-1
2
Will Harper
-1
3
Nick Pepper
4
4
Charles Seavill
2
 
Total HCap:
4
Dubliner
 
Name
HCap
1
Charlie Scott
2
2
Jack Taylor
2
3
Jamie Scott
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
4
Wed 31 Aug 4:00PM
The Import House
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Justin MacRae 0
2 Tom Townsend 0
3 Alfredo Bigatti 6
4 Alan Kent 2
  Name HCap
1 David Turner 0
2 Harry Hickmet 1
3 Jake Daniels 3
4 Niall Donnelly 4
Wed 31 Aug 4:00PM
Teams :
The Import House
 v 
DJ Cats
Tournament: PSI Trophy
+
The Import House
 
Name
HCap
1
Justin MacRae
0
2
Tom Townsend
0
3
Alfredo Bigatti
6
4
Alan Kent
2
 
Total HCap:
8
DJ Cats
 
Name
HCap
1
David Turner
0
2
Harry Hickmet
1
3
Jake Daniels
3
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
8
Wed 31 Aug 5:00PM
Silver Fox
 v 
Emsworth Polo Grounds
+
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Edward Morris-Lowe 2
3 John Martin 3
4 Henry Fisher 4
  Name HCap
1 Jamie Scott 0
2 TBA (0) 0
3 Charlie Scott 2
4 Tom Morley 6
Wed 31 Aug 5:00PM
Teams :
Silver Fox
 v 
Emsworth Polo Grounds
Tournament: PSI Trophy
+
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Edward Morris-Lowe
2
3
John Martin
3
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
8
Emsworth Polo Grounds
 
Name
HCap
1
Jamie Scott
0
2
TBA (0)
0
3
Charlie Scott
2
4
Tom Morley
6
 
Total HCap:
8
Thu 01 Sep 2:00PM
Todham Polo
 v 
Dubliner
+
  Name HCap
1 Alfie Hyde -2
2 TBA (1) 1
3 Adrian Wade 4
4 Boyd Allen 1
  Name HCap
1 Charlie Scott 2
2 Jack Taylor 2
3 Jamie Scott 0
4 TBA (0) 0
Thu 01 Sep 2:00PM
Teams :
Todham Polo
 v 
Dubliner
+
Todham Polo
 
Name
HCap
1
Alfie Hyde
-2
2
TBA (1)
1
3
Adrian Wade
4
4
Boyd Allen
1
 
Total HCap:
4
Dubliner
 
Name
HCap
1
Charlie Scott
2
2
Jack Taylor
2
3
Jamie Scott
0
4
TBA (0)
0
 
Total HCap:
4
Thu 01 Sep 3:00PM
Davidson
 v 
GCN
+
  Name HCap
1 Cameron Schik -2
2 Robert Wilson 0
3 Zac Hagedoorn 4
4 Joshua Clover 2
  Name HCap
1 Charles Taylor 0
2 Robbie Denman 0
3 Guy Higginson 3
4 William Brasher 1
Thu 01 Sep 3:00PM
Teams :
Davidson
 v 
GCN
+
Davidson
 
Name
HCap
1
Cameron Schik
-2
2
Robert Wilson
0
3
Zac Hagedoorn
4
4
Joshua Clover
2
 
Total HCap:
4
GCN
 
Name
HCap
1
Charles Taylor
0
2
Robbie Denman
0
3
Guy Higginson
3
4
William Brasher
1
 
Total HCap:
4
Thu 01 Sep 4:30PM
Avenue32.com
 v 
Red Tigers
+
  Name HCap
1 Maya Staubach Benteler -1
2 John Kent 2
3 Glen Armstrong 3
4 Christian Staubach 0
  Name HCap
1 Lucy Bowman 0
2 Zul Junus 0
3 Sarah Wiseman 2
4 Daniel Acosta 2
Thu 01 Sep 4:30PM
Teams :
Avenue32.com
 v 
Red Tigers
+
Avenue32.com
 
Name
HCap
1
Maya Staubach Benteler
-1
2
John Kent
2
3
Glen Armstrong
3
4
Christian Staubach
0
 
Total HCap:
4
Red Tigers
 
Name
HCap
1
Lucy Bowman
0
2
Zul Junus
0
3
Sarah Wiseman
2
4
Daniel Acosta
2
 
Total HCap:
4
Thu 01 Sep 5:30PM
Ice Craft
 v 
DJ Cats
+
  Name HCap
1 Emma MacRae -1
2 Rosendo Torreguitar 0
3 Byron Watson 2
4 Alan Kent 2
  Name HCap
1 Jon Turner 0
2 Emma Boers 0
3 Jake Daniels 3
4 Harry Hickmet 1
Thu 01 Sep 5:30PM
Teams :
Ice Craft
 v 
DJ Cats
+
Ice Craft
 
Name
HCap
1
Emma MacRae
-1
2
Rosendo Torreguitar
0
3
Byron Watson
2
4
Alan Kent
2
 
Total HCap:
3
DJ Cats
 
Name
HCap
1
Jon Turner
0
2
Emma Boers
0
3
Jake Daniels
3
4
Harry Hickmet
1
 
Total HCap:
4
Fri 02 Sep 2:00PM
Winner Group A v 2nd Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 02 Sep 2:00PM
Teams : Winner Group A v 2nd Group B/C
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 02 Sep 3:00PM
Round Robin btw 4th & 5th Group A & 3rd Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 02 Sep 3:00PM
Teams : Round Robin btw 4th & 5th Group A & 3rd Group B/C
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 02 Sep 3:00PM
2nd Group A v Winner Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 02 Sep 3:00PM
Teams : 2nd Group A v Winner Group B/C
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 02 Sep 4:00PM
3rd Group A v 4th Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 02 Sep 4:00PM
Teams : 3rd Group A v 4th Group B/C
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 03 Sep 12:00PM
Winner League A v League C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 03 Sep 12:00PM
Teams : Winner League A v League C
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 03 Sep 1:00PM
2nd League A v League C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 03 Sep 1:00PM
Teams : 2nd League A v League C
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 03 Sep 3:00PM
Winner League B v League D
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 03 Sep 3:00PM
Teams : Winner League B v League D
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 03 Sep 4:00PM
2nd League B v League B
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 03 Sep 4:00PM
Teams : 2nd League B v League B
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 04 Sep 12:00PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 04 Sep 12:00PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 04 Sep 1:00PM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 04 Sep 1:00PM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 04 Sep 3:00PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 04 Sep 3:00PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 04 Sep 4:15PM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 04 Sep 4:15PM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
Tournament: PSI Trophy
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Mon 05 Sep 2:00PM
Gardenvale
 v 
Snake Bite
+
  Name HCap
1 Shane Finemore -1
2 Ollie Cork 1
3 James Beim 7
4 Matt Perry 5
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 Mikey Henderson 4
3 Matias Amaya 5
4 David Ashby 3
Mon 05 Sep 2:00PM
Teams :
Gardenvale
 v 
Snake Bite
Tournament: Autumn Cup
+
Gardenvale
 
Name
HCap
1
Shane Finemore
-1
2
Ollie Cork
1
3
James Beim
7
4
Matt Perry
5
 
Total HCap:
12
Snake Bite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
Mikey Henderson
4
3
Matias Amaya
5
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Mon 05 Sep 4:00PM
El Rosario
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Alejandro Peñafiel 0
2 Charlie Holley 2
3 Federico Boudou 4
4 Hissam Ali Hyder 6
  Name HCap
1 Emma McCarthy 0
2 Edward Morris-Lowe 2
3 Manolo Fernandez-Llorente 6
4 Henry Fisher 4
Mon 05 Sep 4:00PM
Teams :
El Rosario
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
El Rosario
 
Name
HCap
1
Alejandro Peñafiel
0
2
Charlie Holley
2
3
Federico Boudou
4
4
Hissam Ali Hyder
6
 
Total HCap:
12
Emlor C
 
Name
HCap
1
Emma McCarthy
0
2
Edward Morris-Lowe
2
3
Manolo Fernandez-Llorente
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Mon 05 Sep 5:00PM
Shalimar
 v 
Four Quarters Orange
+
  Name HCap
1 Kassem Shafi 0
2 Jack Taylor 2
3 Bautista Sorzana 5
4 Vieri Antinori 5
  Name HCap
1 Simon Arber 0
2 Jonny Good 4
3 Mark Tomlinson 6
4 Charlie Walton 2
Mon 05 Sep 5:00PM
Teams :
Shalimar
 v 
Four Quarters Orange
Tournament: Autumn Cup
+
Shalimar
 
Name
HCap
1
Kassem Shafi
0
2
Jack Taylor
2
3
Bautista Sorzana
5
4
Vieri Antinori
5
 
Total HCap:
12
Four Quarters Orange
 
Name
HCap
1
Simon Arber
0
2
Jonny Good
4
3
Mark Tomlinson
6
4
Charlie Walton
2
 
Total HCap:
12
Wed 07 Sep 3:00PM
Los Hamblinos
 v 
Carlton Farm
+
  Name HCap
1 Terence Lent 1
2 Jo Stuart -1
3 Harry Muddle 2
4 Niall Donnelly 4
  Name HCap
1 Alice Servaes 0
2 Coco Mahe 1
3 Fabio Lavinia 4
4 TBA (1) 1
Wed 07 Sep 3:00PM
Teams :
Los Hamblinos
 v 
Carlton Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Terence Lent
1
2
Jo Stuart
-1
3
Harry Muddle
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
6
Carlton Farm
 
Name
HCap
1
Alice Servaes
0
2
Coco Mahe
1
3
Fabio Lavinia
4
4
TBA (1)
1
 
Total HCap:
6
Wed 07 Sep 4:00PM
Gales
 v 
Villecrest
+
  Name HCap
1 Alfie Hyde -2
2 Rhys Cole 1
3 Charlie Holley 2
4 Will Emerson 5
  Name HCap
1 David Spragg 0
2 TBA (0) 0
3 Glenn Sherriff 5
4 Roderick Vere Nicoll 1
Wed 07 Sep 4:00PM
Teams :
Gales
 v 
Villecrest
Tournament: Farewell Cup
+
Gales
 
Name
HCap
1
Alfie Hyde
-2
2
Rhys Cole
1
3
Charlie Holley
2
4
Will Emerson
5
 
Total HCap:
6
Villecrest
 
Name
HCap
1
David Spragg
0
2
TBA (0)
0
3
Glenn Sherriff
5
4
Roderick Vere Nicoll
1
 
Total HCap:
6
Thu 08 Sep 1:00PM
El Rosario
 v 
Snake Bite
+
  Name HCap
1 Alejandro Peñafiel 0
2 Charlie Holley 2
3 Federico Boudou 4
4 Hissam Ali Hyder 6
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 Mikey Henderson 4
3 Matias Amaya 5
4 David Ashby 3
Thu 08 Sep 1:00PM
Teams :
El Rosario
 v 
Snake Bite
Tournament: Autumn Cup
+
El Rosario
 
Name
HCap
1
Alejandro Peñafiel
0
2
Charlie Holley
2
3
Federico Boudou
4
4
Hissam Ali Hyder
6
 
Total HCap:
12
Snake Bite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
Mikey Henderson
4
3
Matias Amaya
5
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Thu 08 Sep 2:00PM
Carlton Farm
 v 
Home Farm
+
  Name HCap
1 Alice Servaes 0
2 Coco Mahe 1
3 Fabio Lavinia 4
4 TBA (1) 1
  Name HCap
1 Jon Forsyth -1
2 Jason Warren 2
3 Jack Berner 2
4 Glen Armstrong 3
Thu 08 Sep 2:00PM
Teams :
Carlton Farm
 v 
Home Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Carlton Farm
 
Name
HCap
1
Alice Servaes
0
2
Coco Mahe
1
3
Fabio Lavinia
4
4
TBA (1)
1
 
Total HCap:
6
Home Farm
 
Name
HCap
1
Jon Forsyth
-1
2
Jason Warren
2
3
Jack Berner
2
4
Glen Armstrong
3
 
Total HCap:
6
Fri 09 Sep 5:00PM
Alcedo
 v 
Todham Polo
+
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Will Harper -1
3 Nick Clague 2
4 Bautista Sorzana 5
  Name HCap
1 TBA (1) 1
2 Boyd Allen 1
3 Leon Allen 2
4 Jack Taylor 2
Fri 09 Sep 5:00PM
Teams :
Alcedo
 v 
Todham Polo
Tournament: Farewell Cup
+
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Will Harper
-1
3
Nick Clague
2
4
Bautista Sorzana
5
 
Total HCap:
5
Todham Polo
 
Name
HCap
1
TBA (1)
1
2
Boyd Allen
1
3
Leon Allen
2
4
Jack Taylor
2
 
Total HCap:
6
Sat 10 Sep 12:00PM
Gardenvale
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Shane Finemore -1
2 Ollie Cork 1
3 James Beim 7
4 Matt Perry 5
  Name HCap
1 Emma McCarthy 0
2 Edward Morris-Lowe 2
3 Manolo Fernandez-Llorente 6
4 Henry Fisher 4
Sat 10 Sep 12:00PM
Teams :
Gardenvale
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
Gardenvale
 
Name
HCap
1
Shane Finemore
-1
2
Ollie Cork
1
3
James Beim
7
4
Matt Perry
5
 
Total HCap:
12
Emlor C
 
Name
HCap
1
Emma McCarthy
0
2
Edward Morris-Lowe
2
3
Manolo Fernandez-Llorente
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Sat 10 Sep 1:00PM
Ice Craft
 v 
Villecrest
+
  Name HCap
1 Emma MacRae -1
2 John Kent 2
3 Byron Watson 2
4 Alan Kent 2
  Name HCap
1 David Spragg 0
2 TBA (0) 0
3 Glenn Sherriff 5
4 Roderick Vere Nicoll 1
Sat 10 Sep 1:00PM
Teams :
Ice Craft
 v 
Villecrest
Tournament: Farewell Cup
+
Ice Craft
 
Name
HCap
1
Emma MacRae
-1
2
John Kent
2
3
Byron Watson
2
4
Alan Kent
2
 
Total HCap:
5
Villecrest
 
Name
HCap
1
David Spragg
0
2
TBA (0)
0
3
Glenn Sherriff
5
4
Roderick Vere Nicoll
1
 
Total HCap:
6
Sat 10 Sep 3:00PM
Shalimar
 v 
BHC
+
  Name HCap
1 Kassem Shafi 0
2 Jack Taylor 2
3 Bautista Sorzana 5
4 Vieri Antinori 5
  Name HCap
1 Momin Sheikh 0
2 Ralph Richardson 2
3 Dirkie Van Reenen 4
4 Jack Richardson 6
Sat 10 Sep 3:00PM
Teams :
Shalimar
 v 
BHC
Tournament: Autumn Cup
+
Shalimar
 
Name
HCap
1
Kassem Shafi
0
2
Jack Taylor
2
3
Bautista Sorzana
5
4
Vieri Antinori
5
 
Total HCap:
12
BHC
 
Name
HCap
1
Momin Sheikh
0
2
Ralph Richardson
2
3
Dirkie Van Reenen
4
4
Jack Richardson
6
 
Total HCap:
12
Sat 10 Sep 4:00PM
Maiz Dulce
 v 
Dubai
+
  Name HCap
1 Lottie Lamacraft 0
2 Jack Berner 2
3 Glenn Sherriff 5
4 Tomas Iriarte 5
  Name HCap
1 Alex Webb 0
2 Tariq Albwardy 1
3 Santiago Laborde 6
4 Martin Valent 5
Sat 10 Sep 4:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Dubai
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Lottie Lamacraft
0
2
Jack Berner
2
3
Glenn Sherriff
5
4
Tomas Iriarte
5
 
Total HCap:
12
Dubai
 
Name
HCap
1
Alex Webb
0
2
Tariq Albwardy
1
3
Santiago Laborde
6
4
Martin Valent
5
 
Total HCap:
12
Sun 11 Sep 12:00PM
Gardenvale
 v 
Dubai
+
  Name HCap
1 Shane Finemore -1
2 Ollie Cork 1
3 James Beim 7
4 Matt Perry 5
  Name HCap
1 Alex Webb 0
2 Tariq Albwardy 1
3 Santiago Laborde 6
4 Martin Valent 5
Sun 11 Sep 12:00PM
Teams :
Gardenvale
 v 
Dubai
Tournament: Autumn Cup
+
Gardenvale
 
Name
HCap
1
Shane Finemore
-1
2
Ollie Cork
1
3
James Beim
7
4
Matt Perry
5
 
Total HCap:
12
Dubai
 
Name
HCap
1
Alex Webb
0
2
Tariq Albwardy
1
3
Santiago Laborde
6
4
Martin Valent
5
 
Total HCap:
12
Sun 11 Sep 3:00PM
Alcedo
 v 
Manor Farm
+
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Will Harper -1
3 Nick Clague 2
4 Bautista Sorzana 5
  Name HCap
1 Daniel Batchelor -1
2 Charlie Hitchman 0
3 Ed Hitchman 5
4 Jack Kiely 2
Sun 11 Sep 3:00PM
Teams :
Alcedo
 v 
Manor Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Will Harper
-1
3
Nick Clague
2
4
Bautista Sorzana
5
 
Total HCap:
5
Manor Farm
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Charlie Hitchman
0
3
Ed Hitchman
5
4
Jack Kiely
2
 
Total HCap:
6
Mon 12 Sep 2:00PM
Maiz Dulce
 v 
Snake Bite
+
  Name HCap
1 Lottie Lamacraft 0
2 Jack Berner 2
3 Glenn Sherriff 5
4 Tomas Iriarte 5
  Name HCap
1 Max Kirchhoff 0
2 Mikey Henderson 4
3 Matias Amaya 5
4 David Ashby 3
Mon 12 Sep 2:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Snake Bite
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Lottie Lamacraft
0
2
Jack Berner
2
3
Glenn Sherriff
5
4
Tomas Iriarte
5
 
Total HCap:
12
Snake Bite
 
Name
HCap
1
Max Kirchhoff
0
2
Mikey Henderson
4
3
Matias Amaya
5
4
David Ashby
3
 
Total HCap:
12
Mon 12 Sep 4:00PM
Carlton Farm
 v 
Ojo Caliente
+
  Name HCap
1 Alice Servaes 0
2 Coco Mahe 1
3 Fabio Lavinia 4
4 TBA (1) 1
  Name HCap
1 Ana Escobedo -1
2 Georgina Brittain 0
3 Sergio Baselli 3
4 Jonny Good 4
Mon 12 Sep 4:00PM
Teams :
Carlton Farm
 v 
Ojo Caliente
Tournament: Farewell Cup
+
Carlton Farm
 
Name
HCap
1
Alice Servaes
0
2
Coco Mahe
1
3
Fabio Lavinia
4
4
TBA (1)
1
 
Total HCap:
6
Ojo Caliente
 
Name
HCap
1
Ana Escobedo
-1
2
Georgina Brittain
0
3
Sergio Baselli
3
4
Jonny Good
4
 
Total HCap:
6
Mon 12 Sep 5:00PM
Silver Fox
 v 
Manor Farm
+
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Jamie Scott 0
3 John Martin 3
4 Henry Fisher 4
  Name HCap
1 Daniel Batchelor -1
2 Charlie Hitchman 0
3 Ed Hitchman 5
4 Jack Kiely 2
Mon 12 Sep 5:00PM
Teams :
Silver Fox
 v 
Manor Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Jamie Scott
0
3
John Martin
3
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
6
Manor Farm
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Charlie Hitchman
0
3
Ed Hitchman
5
4
Jack Kiely
2
 
Total HCap:
6
Tue 13 Sep 2:00PM
Four Quarters Orange
 v 
BHC
+
  Name HCap
1 Simon Arber 0
2 Jonny Good 4
3 Mark Tomlinson 6
4 Charlie Walton 2
  Name HCap
1 Momin Sheikh 0
2 Ralph Richardson 2
3 Dirkie Van Reenen 4
4 Jack Richardson 6
Tue 13 Sep 2:00PM
Teams :
Four Quarters Orange
 v 
BHC
Tournament: Autumn Cup
+
Four Quarters Orange
 
Name
HCap
1
Simon Arber
0
2
Jonny Good
4
3
Mark Tomlinson
6
4
Charlie Walton
2
 
Total HCap:
12
BHC
 
Name
HCap
1
Momin Sheikh
0
2
Ralph Richardson
2
3
Dirkie Van Reenen
4
4
Jack Richardson
6
 
Total HCap:
12
Tue 13 Sep 3:00PM
Los Hamblinos
 v 
Home Farm
+
  Name HCap
1 Terence Lent 1
2 Jo Stuart -1
3 Harry Muddle 2
4 Niall Donnelly 4
  Name HCap
1 Jon Forsyth -1
2 Jason Warren 2
3 Jack Berner 2
4 Glen Armstrong 3
Tue 13 Sep 3:00PM
Teams :
Los Hamblinos
 v 
Home Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Terence Lent
1
2
Jo Stuart
-1
3
Harry Muddle
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
6
Home Farm
 
Name
HCap
1
Jon Forsyth
-1
2
Jason Warren
2
3
Jack Berner
2
4
Glen Armstrong
3
 
Total HCap:
6
Tue 13 Sep 5:00PM
Todham Polo
 v 
Silver Fox
+
  Name HCap
1 TBA (1) 1
2 Boyd Allen 1
3 Leon Allen 2
4 Jack Taylor 2
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Jamie Scott 0
3 John Martin 3
4 Henry Fisher 4
Tue 13 Sep 5:00PM
Teams :
Todham Polo
 v 
Silver Fox
Tournament: Farewell Cup
+
Todham Polo
 
Name
HCap
1
TBA (1)
1
2
Boyd Allen
1
3
Leon Allen
2
4
Jack Taylor
2
 
Total HCap:
6
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Jamie Scott
0
3
John Martin
3
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
6
Wed 14 Sep 12:00PM
Maiz Dulce
 v 
Emlor C
+
  Name HCap
1 Lottie Lamacraft 0
2 Jack Berner 2
3 Glenn Sherriff 5
4 Tomas Iriarte 5
  Name HCap
1 Emma McCarthy 0
2 Edward Morris-Lowe 2
3 Manolo Fernandez-Llorente 6
4 Henry Fisher 4
Wed 14 Sep 12:00PM
Teams :
Maiz Dulce
 v 
Emlor C
Tournament: Autumn Cup
+
Maiz Dulce
 
Name
HCap
1
Lottie Lamacraft
0
2
Jack Berner
2
3
Glenn Sherriff
5
4
Tomas Iriarte
5
 
Total HCap:
12
Emlor C
 
Name
HCap
1
Emma McCarthy
0
2
Edward Morris-Lowe
2
3
Manolo Fernandez-Llorente
6
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
12
Wed 14 Sep 2:00PM
El Rosario
 v 
Dubai
+
  Name HCap
1 Alejandro Peñafiel 0
2 Charlie Holley 2
3 Federico Boudou 4
4 Hissam Ali Hyder 6
  Name HCap
1 Alex Webb 0
2 Tariq Albwardy 1
3 Santiago Laborde 6
4 Martin Valent 5
Wed 14 Sep 2:00PM
Teams :
El Rosario
 v 
Dubai
Tournament: Autumn Cup
+
El Rosario
 
Name
HCap
1
Alejandro Peñafiel
0
2
Charlie Holley
2
3
Federico Boudou
4
4
Hissam Ali Hyder
6
 
Total HCap:
12
Dubai
 
Name
HCap
1
Alex Webb
0
2
Tariq Albwardy
1
3
Santiago Laborde
6
4
Martin Valent
5
 
Total HCap:
12
Wed 14 Sep 3:00PM
Los Hamblinos
 v 
Ojo Caliente
+
  Name HCap
1 Terence Lent 1
2 Jo Stuart -1
3 Harry Muddle 2
4 Niall Donnelly 4
  Name HCap
1 Ana Escobedo -1
2 Georgina Brittain 0
3 Sergio Baselli 3
4 Jonny Good 4
Wed 14 Sep 3:00PM
Teams :
Los Hamblinos
 v 
Ojo Caliente
Tournament: Farewell Cup
+
Los Hamblinos
 
Name
HCap
1
Terence Lent
1
2
Jo Stuart
-1
3
Harry Muddle
2
4
Niall Donnelly
4
 
Total HCap:
6
Ojo Caliente
 
Name
HCap
1
Ana Escobedo
-1
2
Georgina Brittain
0
3
Sergio Baselli
3
4
Jonny Good
4
 
Total HCap:
6
Thu 15 Sep 4:00PM
Home Farm
 v 
Ojo Caliente
+
  Name HCap
1 Jon Forsyth -1
2 Jason Warren 2
3 Jack Berner 2
4 Glen Armstrong 3
  Name HCap
1 Ana Escobedo -1
2 Georgina Brittain 0
3 Sergio Baselli 3
4 Jonny Good 4
Thu 15 Sep 4:00PM
Teams :
Home Farm
 v 
Ojo Caliente
Tournament: Farewell Cup
+
Home Farm
 
Name
HCap
1
Jon Forsyth
-1
2
Jason Warren
2
3
Jack Berner
2
4
Glen Armstrong
3
 
Total HCap:
6
Ojo Caliente
 
Name
HCap
1
Ana Escobedo
-1
2
Georgina Brittain
0
3
Sergio Baselli
3
4
Jonny Good
4
 
Total HCap:
6
Thu 15 Sep 4:00PM
Gales
 v 
Ice Craft
+
  Name HCap
1 Alfie Hyde -2
2 Rhys Cole 1
3 Charlie Holley 2
4 Will Emerson 5
  Name HCap
1 Emma MacRae -1
2 John Kent 2
3 Byron Watson 2
4 Alan Kent 2
Thu 15 Sep 4:00PM
Teams :
Gales
 v 
Ice Craft
Tournament: Farewell Cup
+
Gales
 
Name
HCap
1
Alfie Hyde
-2
2
Rhys Cole
1
3
Charlie Holley
2
4
Will Emerson
5
 
Total HCap:
6
Ice Craft
 
Name
HCap
1
Emma MacRae
-1
2
John Kent
2
3
Byron Watson
2
4
Alan Kent
2
 
Total HCap:
5
Thu 15 Sep 5:00PM
Todham Polo
 v 
Manor Farm
+
  Name HCap
1 TBA (1) 1
2 Boyd Allen 1
3 Leon Allen 2
4 Jack Taylor 2
  Name HCap
1 Daniel Batchelor -1
2 Charlie Hitchman 0
3 Ed Hitchman 5
4 Jack Kiely 2
Thu 15 Sep 5:00PM
Teams :
Todham Polo
 v 
Manor Farm
Tournament: Farewell Cup
+
Todham Polo
 
Name
HCap
1
TBA (1)
1
2
Boyd Allen
1
3
Leon Allen
2
4
Jack Taylor
2
 
Total HCap:
6
Manor Farm
 
Name
HCap
1
Daniel Batchelor
-1
2
Charlie Hitchman
0
3
Ed Hitchman
5
4
Jack Kiely
2
 
Total HCap:
6
Thu 15 Sep 5:00PM
Alcedo
 v 
Silver Fox
+
  Name HCap
1 Andrew Swaffield -1
2 Will Harper -1
3 Nick Clague 2
4 Bautista Sorzana 5
  Name HCap
1 Parke Bradley -1
2 Jamie Scott 0
3 John Martin 3
4 Henry Fisher 4
Thu 15 Sep 5:00PM
Teams :
Alcedo
 v 
Silver Fox
Tournament: Farewell Cup
+
Alcedo
 
Name
HCap
1
Andrew Swaffield
-1
2
Will Harper
-1
3
Nick Clague
2
4
Bautista Sorzana
5
 
Total HCap:
5
Silver Fox
 
Name
HCap
1
Parke Bradley
-1
2
Jamie Scott
0
3
John Martin
3
4
Henry Fisher
4
 
Total HCap:
6
Fri 16 Sep 1:00PM
Winner League A v 2nd Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 16 Sep 1:00PM
Teams : Winner League A v 2nd Group B/C
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 16 Sep 2:00PM
3rd League A v 4th Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 16 Sep 2:00PM
Teams : 3rd League A v 4th Group B/C
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 16 Sep 3:30PM
Winner Group B/C v 3rd Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 16 Sep 3:30PM
Teams : Winner Group B/C v 3rd Group B/C
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Fri 16 Sep 4:30PM
2nd League A v 5th Group B/C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Fri 16 Sep 4:30PM
Teams : 2nd League A v 5th Group B/C
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 17 Sep 12:00PM
Winner League B v Winner League C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 17 Sep 12:00PM
Teams : Winner League B v Winner League C
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 17 Sep 1:00PM
2nd Best Placed 2nd from League B & C v 3rd Placed team in League A
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 17 Sep 1:00PM
Teams : 2nd Best Placed 2nd from League B & C v 3rd Placed team in League A
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 17 Sep 3:00PM
Winner League A v Best Placed 2nd from League B & C
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 17 Sep 3:00PM
Teams : Winner League A v Best Placed 2nd from League B & C
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 17 Sep 4:00PM
Best Placed 3rd from League B & C v 2nd Placed team from League A
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sat 17 Sep 4:00PM
Teams : Best Placed 3rd from League B & C v 2nd Placed team from League A
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 18 Sep 11:00AM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 18 Sep 11:00AM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 18 Sep 12:30PM
Winner Match 3 v Winner Match 4
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 18 Sep 12:30PM
Teams : Winner Match 3 v Winner Match 4
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 18 Sep 2:00PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 18 Sep 2:00PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
Tournament: Autumn Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sun 18 Sep 3:30PM
Winner Match 1 v Winner Match 2
+
  Name HCap
1
2
3
4
  Name HCap
1
2
3
4
Sun 18 Sep 3:30PM
Teams : Winner Match 1 v Winner Match 2
Tournament: Farewell Cup
+
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
 
Name
HCap
1
2
3
4
 
Total HCap:
0
Sat 27 Aug 4:00PM
Alcedo - 0
Apes Hill - 0
Alcedo 0 - 0 Apes Hill
Sat 27 Aug 4:00PM
Ice Craft - 0
Import/Villecrest - 0
Ice Craft 0 - 0 Import/Villecrest
Sat 27 Aug 3:00PM
Todham Polo - 0
Coombe Place - 0
Todham Polo 0 - 0 Coombe Place
Sat 27 Aug 1:00PM
Saracens - 0
DJ Cats - 0
Saracens 0 - 0 DJ Cats
Sat 27 Aug 12:00PM
Conosco - 0
Silver Fox - 0
Conosco 0 - 0 Silver Fox
Sat 27 Aug 11:00AM
Avenue32.com - 0
Home Farm - 0
Avenue32.com 0 - 0 Home Farm
Fri 26 Aug 4:00PM
The Import House - 4
Gardenvale - 10
The Import House 4 - 10 Gardenvale
Thu 25 Aug 5:00PM
Home Farm - 7
Import/Villecrest - 2.5
Home Farm 7 - 2.5 Import/Villecrest
Thu 25 Aug 4:00PM
Todham Polo - 8
Ice Craft - 6.5
Todham Polo 8 - 6.5 Ice Craft
Thu 25 Aug 2:00PM
Conosco - 7
Schiebel - 4
Conosco 7 - 4 Schiebel
2016 AT COWDRAY PARK POLO CLUB
KEY DATES
Jaeger-LeCoultre Gold Cup for the British Open Championships
Starts 21st June, Semi Finals Wednesday 13th July, Final Sunday 17th July.
 
Tuesday 21st June
Carlos Gracida Trophy
Sunday 26th June
Midhurst Town Cup
Saturday 2nd July
Cooch Behar Cup
Sunday 3rd July
Argentine Ambassador Day
Sunday 10th July
Centenary Cup
Wednesday 13th July
Tramontana Cup and Ellerston Cup
Sunday 17th July
Final for the Jaeger-LeCoultre Gold Cup Trophy
Obtenir Adobe Flash Player

Our Sponsors